Bet Sunday: Συνεχίζουμε δυναμικά με Superleague

Αν στο χθεσινό post κάνατε την σωστή διαλογή, τότε θα βγάλατε μεροκάματο. Σήμερα θα αναγνώσουμε και πάλι το ελληνικό κουπόνι και θα ψάξουμε για ορθολογικά πατήματα στο εξωτερικό. spanios

Ξεκινάμε με τα ματς του ελληνικού πρωταθλήματος.
Νωρίς νωρίς και με την αφρικανική σκόνη να πνίγει την Αττική, ο Παναθηναϊκός υποδέχεται τον Πλατανιά και θα προσπαθήσει να επουλώσει τις πληγές από τον αποκλεισμό του Κυπέλλου από την Ξάνθη.
Οι Χανιώτες είναι "μισητή ομάδα" (το χωριό του Μαρινάκη) και ο ΠΑΟ θα παίξει δυνατά. Το over 2,5 στο 1,80 είναι καλό σημείο.Να σκοράρει πρώτος ο Μάρκους Μπεργκ πληρώνει 3,40 και αξίζει το ρίσκο.

Λεβαδειακός εναντίον Ξάνθης, Κομπότης εναντίον Πανόπουλου, στις 17:15..
Η υπερπροσπάθεια της Ξάνθης στη Λεωφόρο μεσοβδόμαδα με οδηγεί στον καλοπληρωμένο άσσο του 2,20 παρακαλώ.Με νίκη οι Βοιωτοί ξεφεύγουν για τα καλά από την επικίνδυνη ζώνη και καθαρά λόγω κινήτρου θα κλείσω στη νίκη τους.

Την ίδια ώρα, ΠΑΣ Γιάννενα και Κέρκυρα κοντράρονται στα Πηγάδια.
Στο 1,90 και εδώ ο άσσος. Ναι, το ξέρω, η Κέρκυρα έχει καλοδουλεμένη ομάδα, αλλά δυο άσσοι κολλητοί μου φαίνονται πολύ πιθανοί.
Στον πρώτο γύρο, οι Νησιώτες είχαν κερδίσει 2-0, οπότε μου φαίνεται να συμβαίνει κάτι αντίστοιχο από την ανάποδη!

Στο ματς των 19:30, Βέροια εναντίον Ολυμπιακού και σκέφτομαι να μείνω μακριά.
Πρώτον, στον πρώτο γύρο το ματς κρίθηκε ύποπτο από την ειδική επιτροπή παράνομου στοιχηματισμού της UEFA.
Δεύτερον ο Μπεν έμεινε εκτός αποστολής με τις φήμες να λένε ότι έκλεισε στον Ολυμπιακό.
Τρίτον οι τραγικές καιρικές συνθήκες και το βαρύ τερέν.
Μόνο το over 11 κόρνερ στο 2,25 μου κάνει κλικ και πολύ live (όσο δεν κλειδώνεται)..

Ρίξτε μια ματιά και στο Ολυμπιακός Βόλου - Ηρακλής. Το Χ ημίχρονο δίνει 1,83 αλλά και η νίκη draw no bet για κάθε ομάδα δίνει 1,83.
Ισοπαλία τελικό σκορ, δίνει 3,10 ενώ το 0-0 πληρώνει 6,50..

Συνεχίζουμε στην Ευρώπη.
Δυο overάκια στο 1,75 στην Γερμανία στο Βέρντερ - Χέρτα και στο Άουγκσμπουργκ - Χόφενχάιμ είναι καλό πάτημα για τους λάτρεις του u/o.

Αργά το βράδυ, Μονακό και Λυών κοντράρονται με φόντο την κορυφή.
Οι Λυωνέ προφανώς και βρίσκονται σε καλύτερη κατάσταση.
Το Χ ημίχρονο πληρώνει 2,00 και εκεί θα κλείσουμε, με σκοπό να παίξουμε live στο δεύτερο ημίχρονο.